У Херсоні 5 шкіл та дитячий садок залишаються без тепла

З 8-го листопада на Херсонщині розпочався опалювальний сезон. Проте, як стало відомо сьогодні, не всі отримали теплопостачання.

За словами заступника директора департаменту ЖКГ Херсонської ОДА Віктора Рассолова, по області найпроблемнішим залишається обласний центр – Херсон, де без опалення залишився ряд закладів освіти.

«Що стосується закладів освіти, то у нас дві школи, які обслуговує ТЕЦ, зараз без опалення: №31 та №53. З нашої вини, будемо так казати, без опалення залишилася школа №36, де наразі закінчуються ремонтні роботи. МКП «Херсонтеплоенерго» не дало теплопостачання до двох шкіл: 47 та «Хабад». Там вчора з'явився прорив. Наразі комунальне підприємство отримує дозвіл, аби його усунути. Думаю, що до кінця дня це питання вирішать», - говорить Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко.

Також він додав, що наразі без теплопостачання залишається дитячий садок №7 у Таврійському мікрорайонні, який обслуговує Херсонська ТЕЦ.

Гривна

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон