Херсонщина запрошує на «АГРОПОРТ Південь Херсон 2019»

Таврійській край – це аграрна столиця країни, яка є лідером з виробництва плодоовочевої та баштанної продукції.

Так, з 18 і по 20 липня включно на території міжнародного аеропорту «Херсон» проходитиме масштабний захід - агрофорум «АГРОПОРТ Південь Херсон 2019». У Херсонській ОДА відбулося чергове засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення у регіоні зазначеного форуму.

На заході було відзначено, що учасники «Агропорт-2019» матимуть унікальну можливість відвідати міжнародну агропромислову виставку, регіональну біржу аграрних інвестиційних проектів, представлених районами та об'єднаними громадами Херсонщини, а також ознайомитись з інвестиційним потенціалом області, досягненнями та можливостями в галузі агропромислового виробництва.

Також, за інформацією заступника директора Департаменту агропромислового розвитку ОДА Маргарити Степанової, протягом трьох днів будуть проводитись конференції, семінари, круглі столи, тренінги, які охоплюватимуть питання розвитку зрошення, бджільництва, вівчарства, кролівництва, аквакультури, горіхівництва, кормовиробництва, створення ланцюгів доданої вартості та логістики сільгосппродукції, виробництва нішевих культур та органіки, покращення родючості грунтів та переробки сільськогосподарських відходів та багато іншого.

Всі заходи будуть проходити на території міжнародного аеропорту «Херсон». Крім того, протягом 3-х днів всередині та навколо аеропорту діятиме експозиція, на якій буде представлено техніку, обладнання, насіння, та інші товари для агросектору.

"Гривна"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон