Скільки коштує на Херсонщині перша черешня?

На півдні України почали збирати черешню. Ціна, як зазвичай у перші дні її дозрівання, не радує, хоча все пізнається у порівнянні.

Скажімо, у Херсоні та області, на ринках та в магазинах за кілограм черешні просять не більше 45-55 гривень, а в Києві – всі 120 гривень. Втім, вона буде дешевшати, оскільки сезон збирання врожаю розпочався ще далеко не всюди.

— У нас черешневий сад займає двадцять гектарів – є сорти і ранні, і пізні, і середні. Тож збиратимемо черешню, починаючи з першої декади червня, і до середини липня, — розповів директор агрофірми «Дніпро» у селі Азовське Генічеського району Херсонщини Олександр Кістечок. – Попри весняні приморозки, врожай сподіваємося отримати гарний. Про його збут турбуватися не доводиться – адже черешні і на вітчизняному, і на зарубіжних ринках завжди не вистачає. А от якими будуть оптові ціни на неї, поки що спрогнозувати важко.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів