Яким буде курортний сезон у Генічеську

Яким буде курортний сезон у Генічеську
Обговорювали фахівці Генічеського управління Головного управління ДФС у Херсонській області з представниками влади та головами селищних рад Генічеського району.

На порядок денний зустрічі було винесено низку питань щодо застосування норм Податкового кодексу України та перспектив зміцнення податкової бази місцевих бюджетів.

Під час заходу фіскали проінформували присутніх про нововведення у справлянні туристичного збору. Зокрема, роз'яснили, що платниками туристичного збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства.

Відтепер запроваджено відокремлення ставок туристичного збору: до 0,5 відсотка – для внутрішнього туризму та до 5 відсотків – для нерезидентів від розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня податкового року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

Особливу увагу присутніх приділили визначенню переліків фізичних осіб, які не є платниками збору, та податкових агентів, а також особливостей запровадження адміністративної відповідальності за порушення у справлянні туристичного збору.

Також учасники зустрічі обговорили шляхи практичного застосування ст. 268 Податкового кодексу України.

Підсумком зустрічі стало напрацювання основних шляхів співпраці фіскальної служби району та органів місцевого самоврядування з метою наповнення бюджету.

Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області, АРКрим та м. Севастополі

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів