На зміцнення оборони херсонці віддали 169,3 мільйона гривень

Зазначену суму військового збору сплатили до державного бюджету суб'єкти господарювання та мешканці Херсонської області за вісім місяців цього року.

У порівнянні з минулорічним періодом надходження збору зросли на 23 відс. або 31,2 млн. гривень.

Варто відзначити позитивну динаміку надходжень військового збору. Якщо у січні 2018 року надійшло 16,6 млн. грн, то у серпні – 24,1 млн. гривень.

Найбільше військового збору, 47 відс. або 80,2 млн. грн. від загального збору по області, сплатили працедавці та мешканці м. Херсон. Ще 13 відс. або 21,7 млн. грн. перерахували новокаховчани, а також бізнесмени та громадяни Каховського району. Решту суми податку «на модернізацію Збройних сил» зібрали в інших 17 районах Херсонщини.

Нагадуємо: платниками військового збору є громадяни – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету є податкові агенти - суб'єкти господарювання, що нараховують доходи на користь платника податків, а у випадках визначених законодавством - безпосередньо громадяни. Не сплачують військовий збір тільки платники єдиного податку.

Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон