Херсонці і субсидії. Хто не отримає їх у цьому сезоні

У вас немає лічильника на газ? Забудьте про субсидію.

Кабінет міністрів України (КМУ) прийняв рішення відповідно до якого відтепер особи які не мають лічильника на природний газ (який вони мали б встановити або за власний кошт, або коштом держави) залишаться без субсидії.

«Пільги та субсидії на оплату послуг із постачання та розподілу природного газу з 1 жовтня 2018 року... не надаються споживачам, які не забезпечили самостійного встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу (індивідуальних лічильників) і письмово відмовилися від їх установлення за рахунок державного бюджету чи власних коштів операторів газорозподільних систем», – йдеться у Постанові КМУ.

Нагадаю, ще наприкінці квітня директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко заявляв, що субсидії на ЖКГ починаючи із другої половини цього року можуть втратити 15 – 20% їх споживачів: «В наступному опалювальному сезоні субсидій на оплату житлово-комунальних послуг може втратити кожна п'ята українська родина».

Це пов'язано з прийнятими Кабінетом Міністрів змінами критеріїв надання пільг. Чиновник зазначив, що точні цифри з'являться через півроку дії критеріїв. "Але об'єктивно, на наш погляд, десь відсотків 15-20. Це ті, хто може її не одержати на наступний період", - зазначив Музиченко.

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон