Олена Урсуленко про «бюджет проїдання» Херсона

Олена Урсуленко про «бюджет проїдання» Херсона
Цього тижня депутатський корпус Херсонської міськради провів на засіданнях постійних комісій. Формується порядок денний чергової XXІ сесії, призначеної на 18 травня, і тривають обговорення у комісіях.

Найважливіше питання, яке розглянуть депутати у сесійній залі, – розподіл 37 мільйонів гривень, які надійшли понаднормово до бюджету. І знову їх на всіх не вистачить, кошти, судячи з пропозицій виконавчої влади та профільної бюджетної комісії, будуть використані неефективно.

«На жаль, кошти не розподілені так, щоб місто розвивалось, це знову – "бюджет проїдання". 37 мільйонів розподілені по різних сферах нерівними частинами і не покривають сьогоднішніх потреб тієї чи іншої галузі.

З позитивного – збільшення видатків на впровадження власної автоматизованої системи реєстру територіальних громад (на це виділяється 1 600 тис. грн.). Впровадження системи полегшить процес отримання адміністративних послуг нашими мешканцями.

Другий напрямок, який я оцінюю у позитивному руслі, – це кошти на систему охорони здоров'я. За вимогами реформи, місцева влада повинна укомплектувати робочі місця лікарів первинної ланки офісною технікою. З одного боку, це підключить наші лікарні до єдиної національної системи, з іншого – це зручно для городян, які зможуть заключати договори на медичне обслуговування з конкретними лікарями.

І знову ж таки – потрібно 9 900 тис. грн., виділяємо всього 4 мільйони. При такому фінансуванні ми не можемо виконати вимогу медреформи у повному обсязі», – прокоментувала секретар Херсонської міської ради Олена УРСУЛЕНКО.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів