Херсонці скаржаться народному депутату Співаковському на високі тарифи

На цьому тижні до громадської приймальні народного депутата України Олександра Співаковського надійшло 14 звернень.

Як і минулого тижня, більша частина звернень стосувалась отримання юридичних консультацій. Крім того, 2 громадянам було надано допомогу у складанні заяв до відповідних установ.

Друге за кількістю звернень громадян питання – це скарги на високі тарифи управляючих компаній, що були призначені Департаментом ЖКГ Херсонської міської ради.

У приймальні завжди можна отримати практичну консультацію щодо зміни управляючої компанії або створення ОСББ. Тільки ОСББ надає співвласникам багатоквартирних будинків право самостійно регулювати тарифи на обслуговування будинку.

На підставі звернень до приймальні за тиждень було підготовлено та надіслано у відповідні державні органи 4 депутатські звернення.

Нагадуємо, що громадська приймальня працює щочетверга з 13:00 до 15:00 за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, буд. 39-А (зупинка вул. Ладичука), тел: 0552-49-60-09.

Всіх з наступаючим Святом Пасхи!

Приймальня Олександра Співаковського

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів