Урсуленко прокоментувала рішення Херсонської міськради щодо змін до бюджету 2017 року

Урсуленко прокоментувала рішення Херсонської міськради щодо змін до бюджету 2017 року
Позачергова сесія Херсонської міської ради була скликана для прийняття рішення про «Зміни до бюджету 2017»,оскільки було отримано субвенцію у розмірі близько 52 млн. грн. із Держбюджету на оплату комунальних послуг по субсидіях.

Відразу ж до сесійної зали був наданий ще один варіант проекту рішення за підписом заступника директора департаменту фінансів.

В цьому «документі» містились виправлення - доповнення на 599 тис. грн., які були зняті із управління охорони здоров'я і спрямовані на департамент ЖКГ (299 тис. грн. - видалення дерев, обрізка сухих гілок і 300 тисяч – на збільшення видатків на фінансову підтримку ЖЕКу-1 для забезпечення роботи ліфтів).

Дійсно, депутати підтримали це рішення, всі розуміють необхідність погашення субсидії на оплату комунальних послуг городян. Проте, саме оці 599 тисяч викликали питання. Обрізання гілок і видалення сухих дерев вкрай необхідні перед нашою крижаною зимою!

Але ж 300 тисяч в рішенні на підпис мали вже інше формулювання – «Фінансова підтримка об'єктів житлово-комунального господарства (розрахунки за електроенергію ЖЕК-1)». Ліфти вже кудись зникли...

До речі, усно з'ясувалось, що в цій обслуговуючій організації на балансі лише 10 ліфтів! Невже люди не платять за користування підйомниками, що виник борг за кожен ліфт у 30 тисяч гривень? Також в рішенні не було й пояснювальної записки від керівника цієї установи з проханням надати матеріальну допомогу на суму 300 тисяч гривень.

Як немає і пояснень, чому виникла заборгованість. Щоб не втратити держсубвенцію на оплату комунальних послуг на отримані субсидії рішення підписала із зауваженнями. По 300 тисячах директор департаменту ЖКГ - Войтенко О.В. пообіцяв надати звернення директора ЖЕКу-1.

Але ж сьогодні було позачергове засідання виконкому. Всі питання стосувалися переміщення невикористаних коштів департаментом ЖКГ з одних статей на інші. Листа і документу, що підтверджував би заборгованість за використану електроенергію по ліфтах з переліком адрес у ЖЕКу-1, я ще так і не отримала...

Чекаю. Потім буде звернення до компетентних органів, - пообіцяла секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів