Співаковський: Новими пенсіями можуть похвалитися 62 тисячі херсонців

Мабуть, найобговорюванішою темою у нашому суспільстві зараз є підвищення пенсій, а зовсім не ці штучні майдани у Києві, як декому здається,- вважає народний депутат України Олександр Співаковський.

Вже кілька тижнів поспіль люди старшого віку, вітаючись, запитують один одного не про здоров'я, як раніше, а про те, чи підвищили пенсію.

Після ухвалення парламентом закону про пенсійну реформу, підвищення торкнулося приблизно 9 млн. наших громадян, тобто - багатьох українських родин, де є бабусі чи дідусі.

Комусь в результаті перерахунку додали кілька сотень, комусь кілька тисяч — усе залежить від страхового стажу, розміру зарплати тощо.

Кілька днів тому мав нагоду поцікавитися, скільки ж пенсіонерів у Херсоні отримали у жовтні підвищену пенсію.

З'ясувалося, що новими пенсіями можуть похвалитися 62 тисячі херсонців, що перебувають на заслуженому відпочинку (а це майже 66 відсотків їх загальної кількості).

Переважно перерахунок у бік збільшення по місту становить від 500 до 2000 гривень. Але є й випадки, коли пенсія зросла одразу на 5 тисяч гривень (щоправда, таких не дуже багато).

Та, враховуючи, що, починаючи з 2014 року, більшість українських пенсіонерів не отримували ані копійки надбавки, зростання щомісячного соцзабезпечення навіть на кілька сотень однозначно є позитивом.

Та головним, на мій погляд, є те, що ми нарешті почали позбуватися тієї ганебної зрівнялівки, яка панувала в системі пенсійного забезпечення раніше, - впевнений Олександр Співаковський.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів