Роботодавці Херсонщини сплатили 370 мільйонів гривень ПДФО

За два місяці 2017 року працедавці Херсонщини перерахували до бюджетів усіх рівнів 369,3 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб.

Це на 132,6 млн.грн. (у 1,6 раза) більше торішнього показника. Податок на доходи фізичних осіб є лідером у наповненні зведеного бюджету регіону та складає 39,5 відс. від загальних надходжень.

Місцеві скарбниці таврійського краю отримали 273,5 млн.грн. – а це 74 відс. зібраного податку, який є основним джерелом надходження бюджетів Херсонщини. Окрім того, понад чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме 95,8 млн.грн. спрямовано до державної казни.

На значний приріст надходжень ПДФО позитивно впливає висока відповідальність значної частини херсонських працедавців за дотримання державних гарантій в оплаті праці своїх найманих працівників. А в умовах оновленого бюджетного законодавства це додаткові надходження до бюджетів всіх рівнів.

Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів