Херсонці - будете платити, навіть якщо не працюєте

Херсонським підприємцям, які працюють на єдиному податку, з Нового року доведеться платити податки навіть тоді, коли вони не працюють

Коли хочуть покращити життя населення, то для нього створюють відповідні умови. Коли думають лише про те, як більше вкрасти для себе, створюють умови, коли той у кого крадуть – платив все більше й більше податків.

Прем'єр України Гройсман на кожному кроці в продовж останніх кількох днів тільки те й робить, що рекламує себе як людину, яка змогла підготувати для країни найкращий та збалансований бюджет року. Чи насправді це так?

Економісти, які мають поки можливість бачити тільки дуже узагальнену картину, у дуже приблизних загальних цифрах. Жодного Закону, який регламентує наповнення бюджету ще навіть не надруковано. Сам бюджет, як стверджують обізнані люди, ще навіть не написали.

Що ж тоді голосували депутати? Напрямки. Адже готового паперового варіанту бюджету-2017, який був проголосований депутатами вночі проти середи в очі не бачила жодна людина. Добре поінформовані джерела запевняють, у кращому випадку «бюджет» з'явиться після 20 чисел січня місця.

Але вже сьогодні є певні речі, які жахають, і які зайвий раз доводять, що нічого прогресивного Уряд Гройсмана, як і він сам так і не запропонували. Все на що вони спромоглися, - це підвищити податки.

Так, скажімо, з 1 січня, якщо Президент підпише зміни до окремих законів, які перед тим проголосували депутати ВРУ, то фізичні особи-підприємці (ФОП), які не одержують доход, повинні будуть не тільки здавати порожні декларації, але й платити єдиний соціальний внесок.

Відповідні зміни депутати ВРУ проголосували до ЗУ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Якщо до кінця поточного року ФОП, яка немала доходів у відповідному місяці, не була зобов'язана сплачувати ЄСВ, то починаючи з Нового року всі ФОП, у тому числі й ті, які «показують нулі» і «тимчасово не працюють» , повинні будуть платити ЄСВ у розмірі 704 гривні на місяць.

Ось такий подаруночок підприємцям підготував наш Уряд. Скоріш за все, вже 2 січня у фіскальній службі буде шикуватися черга з тих, хто захоче закрити своє приватне підприємство, навіть не сподіваючись, що колись доживе до «кращих часів».

Ось така турбота про малий та середній бізнес по-українськи. З наступаючим...

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон