Для херсонців електрика дешевшою не стане

А інші послуги? На жаль, держава й далі продовжує заробляти на своїх громадянах

Не дивлячись на те, що у І кварталі наступного року Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НРКЕКУ) встановила нову оптово розрахункову ціну (ОРЦ) на електроенергію на рівні 1 341,57 гривень/МВт-година, що у порівнянні з поточною ціною на 10%, або 149,06 гривень/МВт-годину менше ніж є зараз, ціна для кінцевих споживачів – громадян змінюватися не буде.

Це у Комісії пояснюють тим, що для населення встановлено єдину фіксовану ціну.

Що стосується наступних трьох кварталів 2017 року, то НКРЕКУ встановила однакову прогнозну ОРЦ на рівні 1 263,76 гривень/МВт-година, або мінус 15% до тієї, яка діє у ІVкварталі поточного року.

Чим же так завинили перед державою її громадяни, що вона продовжує їх грабувати? «Турбота» насправді вражає.

А що ж буде із теплом та іншими комунальними послугами, адже всі підприємства виробники тепла та постачальники послуг почнуть суттєво економити? Чи відіб'ється це у платіжках за відповідні послуги?

Думаю, що відповідь на це питання повинні терміново давати депутати, адже само вони, як представники наших з вами інтересів повинні повсякденно піклуватися тим, аби ми жили краще, аби нас не обкрадали...

Чи у депутатів свої турботи? У них проблема як поділити бюджет, кому скільки відрахувати і кому більше «відкатів» дістанеться?

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон