Для фіскалів Херсонщини провели чергове економічне навчання

Саме про попередження корупційних діянь та злочинів, пов'язаних із службовою діяльністю фахівців Головного управління ДФС у Херсонській області, йшлося під час проведення чергового економічного навчаннядля фіскалів області, яке відбулося сьогодні у приміщенні актової зали відомства.

У форматі детального коментаря та обговорення спеціалісти фіскальної області ознайомилися з певними особливостями застосування Правил етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС під час виконання ними службових повноважень. Це інформація про дії працівників у разі отримання пропозиції щодо вчинення неправомірних дій, стандарти поведінки, офіційні інтереси, поводження зі службовою інформацією та інше.

Також корисною стала інформація про новий рівень процедури адміністративного оскарження платниками податків податкових повідомлень-рішень. Відтепер відповідно нововведень платники можуть використовувати технічну фіксацію розгляду матеріалів за допомогою фото-, кінозйомки, відео-, звукозапису.

На думку начальника фіскального відомства Ігоря Клима, недооцінка значення морально-професійних чеснот, нерозуміння важливості етичних основ призводить до деформації системи державного управління в цілому.

Адже якщо ця людина – професіонал та не має стійких моральних позицій, зорієнтованих на державні інтереси, результати її діяльності будуть негативними для суспільства. Тобто вона працюватиме цілком професійно, але в особистих чи групових інтересах. Такий професіоналізм може стати руйнівним для держави. Саме для цього необхідна постійна профілактична робота з кожним спеціалістом відомства, кожним державним службовцем.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів