Херсонці, вартість життя знову подорожчала

В Україні знову підняли ціни на пальне. Як повідомляє ряд загальнодержавних ЗМІ, тільки за одну добу з 8 по 9 листопада, практично всі мережі АЗС підняли ціни за літр бензину та дизельного пального.

Найменше підняття цін становить 20 коп/літр. Ще ряд мереж збільшили вартість від 30 до 43 коп/літр. А дві мережі відзначилися зростанням ціни одразу на 50 коп/літр.

Що ж, слідом за цінами на пальне слід очікувати і підвищення на всі інші групи товарів, у тому числі й на продовольство, адже відомо, що для того, аби доставити товари у магазини його треба туди привезти.

Велорикш у Херсоні поки на вулицях ми не бачимо, а отже, слід розуміти, що постачальники піднімуть оптові ціни, а роздрібні мережі торгівлі змушені будуть піднімати ціни на кінцевий продукт. Для того, аби підняти ціни у магазинах та скажімо у аптеках, на відміну від пасажирських перевезень, ніякого додаткового рішення чи узгодження з місцевою владою постачальникам отримувати не треба.

А от Прем'єр-міністр України Гройсман, перебуваючи 10 жовтня у Херсоні сказав, що життя стає все більш кращим. Важко з ним не погодитися. Адже тільки його переліт з Києва до Херсона і назад коштував кожному платнику податків сущі копійки... Ціни на пальне були ще вчорашніми. Заощадив...

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів