Курортні порушники наповнять казну Херсонщини

Фіскальне відомство Херсонщини підводить проміжні підсумки операції «Курорт – 2016».

Протягом останніх трьох місяців цього року тривали фактичні перевірки платників податків щодо здійснення розрахункових та касових операцій, наявності ліцензій, патентів, свідоцтв для проведення підприємницької діяльності.

За результатами 193 результативних фактичних перевірок суб'єктів господарювання, у місцях масового літнього відпочинку в регіоні, сума донарахувань склала 3 486,9 тис.гривень.

Серед виявлених «курортних» порушень левову частку займають порушення у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, а це – 110 перевірок із сумою донарахувань 1 891,7 тис.гривень.

В сфері ресторанного господарства працівники відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту ГУ ДФС у Херсонській області також зафіксували ряд порушень, а саме - 74 перевірки на суму 1 346,7 тис.гривень.

Недобропорядні бізнесмени, які здійснюють незаконну роздрібну торгівлю паливо – мастильними матеріалами в регіоні, сплатять 248,5 тис.грн., про що свідчать 9 перевірок працівників відомства.

Перевірки тривають.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів