Весняний рекорд поповнення бюджету на Херсонщині

Головне управління Державної фіскальної служби в Херсонській області працює на результат, вже цієї весни встановлено весняний рекорд з наповнення бюджету.

Про це сьогодні, 19 квітня, повідомив представникам ЗМІ начальник Головного управління ДФС в Херсонській області Ігор Клим.

«У 1-му кварталі 2016 року фіскальна служба Херсонської області зібрала до Зведеного бюджету України 876,2 млн. гривень. Це на 236,3 млн. гривень перевищує минулорічні обсяги збору.

Надходження платежів до загального фонду державного бюджету склали 359,8 мільйонів гривень.

Місцеві бюджети Херсонщини отримали 516,4 млн. гривень податків та зборів

На розвиток та благоустрій міських, сільських та селищних рад надійшло на 188,1 млн. гривень більше, нуж у минулому році», - зазначив Ігор Клим.

За його словами, завдяки введенню та дієвому функціонуванню системи електронного адміністрування ПДВ досягнуто значних обсягів надходжень з податку на додану вартість.

У січні-березні надходження ПДВ до загального фонду держбюджету склали 146,1 млн. гривень, що на 59,7 млн. гривень більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

«Зазначені результати роботи були досягнуті завдяки змінам, які відбуваються у фіскальній службі. Ми змінюємо підхід до процедури сплати податків. Наші принципи – це єдиний, прозорий підхід.

Необхідно зазначити, що разом з нами змінюється і відношення платників до плати податків. Результати про це свідчать», - підкреслив начальник Головного управління ДФС в Херсонській області Ігор Клим.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон