Працюючим ветеранам військової служби пенсії буде нараховано в повному обсязі

На підставі заяв та відповідних посвідчень, пенсії працюючим ветеранам військової служби буде нараховано в повному обсязі, запевняють в управлінні Пенсійного фонду України в місті Херсоні.

З 1 січня 2016 року набрав чинності закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" від 24.12.2015 № 911 (далі – Закон), яким врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2016 році.

Цим Законом продовжено особливий порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам з числа одержувачів пенсій за Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших категорій осіб" у 2016 році.

Тимчасово, у період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року, особам (крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи, ветеранів військової служби та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"), які працюють на посадах та на умовах, передбачених законами України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус суддів", призначені пенсії/щомісячне довічне грошове утримання не виплачуються.

При цьому пенсії, призначені відповідно до закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" ветеранам військової служби виплачуються в повному обсязі. Належність до ветеранів військової служби підтверджується відповідним посвідченням.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.1999 № 1601 "Про порядок видачі посвідчення і вручення нагрудного знака "Ветеран військової служби" посвідчення та нагрудні знаки "Ветеран військової служби" видаються (вручаються) особам, які набули статусу ветеранів військової служби відповідно до Закону України "Про статус ветеранів військової служби та їх соціальний захист".

З 01.01.2016 виплату пенсій, призначених відповідно до закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" працюючим ветеранам військової служби буде нараховано в повному обсязі на підставі їх заяв та відповідних посвідчень.

Управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів