Розкішні автомобілі додали до казни громади 4,2 млн гривень

При цьому у переважній більшості платниками виявились херсонці – власники оподатковуваних VIP-авто. Вони сплатили до бюджету 3,7 млн грн податку на майно в частині транспортного податку.Інші півмільйона гривень надійшли від херсонських суб'єктів господарювання, на балансі яких знаходяться елітні автомобілі.

Нагадаємо, з 2015 року було запроваджено транспортний податок у складі податку на майно. Оподаткуванню підлягали легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мали об'єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см. Ставка податку складала у розмірі 25 тис. грн на календарний рік за кожен легковий автомобіль, що був об'єктом оподаткування.

З 1 січня 2016 року порядок визначення автомобілів, що підлягають оподаткуванню змінено. Відтепер, 25 тис. грн податку сплачуватимуть власники легкових автомобілів, вартість яких перевищує 750 мінімальних зарплат (наразі 1033500 грн), незалежно від об'єму двигуна. При цьому віковий критерій залишився без змін – оподаткуванню підлягають автомобілі віком не старше 5 років.

Прес-служба ДПІ у м. Херсоні
ГУ ДФС у Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів