Керівників, які платять зарплату менше мінімальної, попередили

Дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці знаходиться на постійному контролі усіх місцевих органів влади.

Так, 16 грудня 2015 року у приміщенні міської ради відбулося чергове засідання міської координаційної ради з питань виявлення причин безприбуткової діяльності та прихованої зайнятості суб'єктів підприємництва (далі – Координаційна рада).

У роботі Координаційної ради, окрім представників виконкому міської ради, фіскальної служби, управління статистики інших державних міських структур, взяли участь також і фахівці головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області та управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні, зокрема, заступник начальника відділу платежів до пенсійної системи Ірина Ющик.

Під час проведення засідання надали пояснення керівники підприємств, на яких, за даними Пенсійного фонду, за вересень 2015 року нараховувалась заробітна плата менше мінімально встановленого законодавством рівня.

Зокрема, це ТОВ "Авто-Електромаш", сільськогосподарське ТОВ "Птахівник", ТОВ "Новострой-Люкс", ТОВ "Маркетингова аналітична компанія "Монополія", ПП "Південькомунсервіс", ПП "Фірма "Надійний компаньйон" та інші.

Присутнім роботодавцям було наголошено, що саме вони несуть персональну відповідальність за дотримання чинного законодавства про оплату праці, адже коли наймані працівники отримують заробітну плату менше мінімальної, вони втрачають страховий стаж.

За результатами роботи Координаційної ради були підготовлені відповідні протокольні рішення.

Управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів