Бюджет Херсонщини отримав гроші від туризму

Курортний сезон на Херсонщині поточного 2015 року приніс неабиякі кошти до місцевого бюджету регіону, а саме 652,6 тис. грн. туристичного збору.

Це на 169,6 тис. грн. перевищує аналогічний показник минулого року. У тому числі, бархатний сезон на морському узбережжі Таврії добавив до місцевої казни 127,6 тис. гривень.

Найбільш привабливими для гостей регіону були наступні курортні зони. Арабатська стрілка стала перлиною курортного сезону на Херсонщині та додала туристичного збору у сумі майже 248 тис. гривень.

Другими по популярності стали курорти міста Скадовська та селища Лазурного – від туристів надійшло 150,9 тис. грн. Від відпочивальників селища Залізного порт, які провели свої відпустки на берегу Чорного моря, сплачено до місцевої скарбниці 146,7 тис. гривень.

«Цей збір сплачують гості нашого краю під час поселення у пансіонатах, базах відпочинку та приватних апартаментах, чим розвивають туристичну галузь Херсонщини», - підкреслили у прес - службі відомства.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів