Про що говорили херсонські податківці?

Днями фахівці ДПІ у м. Херсоні провели семінар для міських платників податків "Справляння податків та зборів в контексті оновленого податкового законодавства".

Традиційно, семінар відвідали понад півсотні міських підприємців та представників юридичних осіб. Всі вони були зацікавлені в роз'ясненнях податківців стосовно останніх змін, внесених до Податкового кодексу України.

Зокрема, цього дня присутні мали можливість отримати повну інформацію, що стосувалась рентної плати та екологічного податку, оновлених порядків справляння місцевих податків та зборів, змін в оподаткування військовим збором та податком на доходи фізичних осіб. Крім того, податківці нагадали, що у міських „спрощенців" третьої групи спливає час для встановлення РРО. Без уваги не залишились і електронні сервіси ДФС, які значно полегшують життя міським бізнесменам.

Наступний подібний безкоштовний захід відбудеться 26 травня о 10 годині в актовій залі Дніпровської районної у м. Херсоні ради. Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених осіб.

Прес-служба ДПІ у м. Херсоні
ГУ ДФС у Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів