Казахський імпорт на Херсонщині потіснив російський

Попри стрімке падіння курсу національної валюти та подорожчання товарів іноземного виробництва, обсяги їх ввезення через порти Херсонщини з початку нинішнього року зросли на третину за вагою, і на 14 відсотків – за вартістю.

Це будматеріали, папір для виробництва гофрокартону, заморські фрукти з Туреччини,США, Австралії, Еквадору та Угорщини. Цікаво, що нині до переліку відомих тут країн-експортерів додався й Казахстан. Від загального обсягу імпорту доля підприємств цієї країни вже склала 27 відсотків, причому ввозять звідти саме ті товари, значну частину яких до нас постачали з РФ.

Зокрема, це кам'яне вугілля, прокат вуглецевої сталі, нерафінована сірка (понад 28 тисяч тонн). Загалом імпортери області в 2015-му встигли задекларувати ввезення промислових товарів, продуктів та сировини на 33 мільйони доларів США, зазначають у прес-службі ГУ ДФС Херсонщини.

Голос України

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів