Херсонські діти у Хмельницькому отримали заряд позитиву на виставі у театрі ляльок

Херсонщина, переселенці, Херсонські, діти, Хмельницькому, вистава, театр, ляльок, Гуманітарний, центр, допомоги, херсонцям, Вільні, Разом

Маленькі переселенці з Херсонщини, які нині мешкають у Хмельницькому, разом із батьками побували на виставі у місцевому театрі ляльок.

Захід організував Гуманітарний центр допомоги херсонцям «Вільні Разом». Діти переглянули добру та захопливу постановку «Як півник сонечко рятував», наповнену пригодами, гумором і яскравими моментами.

Це була справжня казкова подорож, яка подарувала дітям море позитивних емоцій. Радість, сміх та щирі усмішки вкотре доводять: навіть у складний час важливо створювати для дітей атмосферу свята й тепла.



© 2008 - 2025 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон