В Одесі відбулося спортивне свято для дітей-переселенців із Херсонщини (ФОТО)

Одесі, відбулося, спортивне, свято, дітей, переселенців, Херсонщини, херсонці, Вільні, разом, сприяння, Національного, олімпійського, комітету, України, Одеській, області.

В Одесі провели яскраве спортивне свято для дітей, які були змушені залишити Херсонщину через війну. Захід організував Центр підтримки херсонців «Вільні разом» за сприяння Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Програма заходу була насиченою та різноманітною: веселий розігрів провела учасниця Юнацьких Олімпійських ігор Анна Сугак, далі - майстер-класи з баскетболу й хокею на траві, естафети, командні змагання. Особливу увагу приділили не суперництву, а підтримці, дружбі й командному духу - переможців не визначали.

На свято завітали відомі спортсмени й тренери: Влад Єфімов, Сергій Донцов, Анатолій Пастушенко, Ірина Рябенко, Олександра Юзефович та Анастасія Дишлюк. Діти із захопленням спілкувалися з ними та надихалися їхніми історіями успіху.

На завершення кожен учасник отримав приємні подарунки - м’ячі, медалі та сувенірну продукцію.

Організатори зазначили, що такі заходи допомагають дітям адаптуватися в новому середовищі, підтримують емоційно та сприяють їхньому розвитку через спорт.







© 2008 - 2025 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон