Учителька з Херсона представила Херсонщину на першому конгресі тьюторів "Освітнього Супу"

Херсон, учителька, Освітній суп,

Учителька української мови та літератури Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова Ольга Гудима представила Херсонщину на Першому конгресі тьюторів "Освітнього Супу", що відбувся 17 червня в Києві.


Захід став завершенням дворічного проєкту ГО "Навчай для України" з подолання освітніх втрат. Він зібрав 160 учасників.

Високу оцінку проєкту дали директорка Державної служби якості освіти в Україні Тетяна Вакуленко, очільниця Міжнародної академії тьюторингу Тетяна Швець та координаторка проєкту від ГО "Теасh for Ukraine" Оксана Казакова.


Довідково.

"Освітній Суп" (скорочено від "Освітній супровід") — наймасштабніший тьюторинговий проєкт в Україні, що передбачає безкоштовні заняття за шкільною програмою та тьюторингову підтримку для учнів 5-10 класів.

Тьютор (від англ. tutor – наставник) – це педагог та персональний наставник, який допомагає не тільки засвоїти важку тему, але і краще зрозуміти свої інтереси, грамотно розставити пріоритети, обрати спеціальність. Тьюторський супровід - це не підготовка з предметів, а допомога дитині в самостійному навчанні.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон