Відкрилася виставка дитячих малюнків "Вільний Херсон" у Литві

Вільний Херсон, Літва, Lithuania, виставка, дітячих, малюнків
У литовському місті Йонава відкрилася виставка дитячих малюнків «Вільний Херсон».

Литовські школярі з Йонавського району та міста Йонава надіслали на конкурс 70 малюнків, котрі присвятили мешканцям Херсона, які пережили російську окупацію і зараз живуть в умовах постійних обстрілів.

25 юних художників стали переможцями та номінантами конкурсу.

Директорка художньої школи Рита Трімоніене під час церемонії відкриття виставки розповіла, що ідея конкурсу належить віце-меру міста Біруте Гайлієне, литовській волонтерці Мілді Гоштаутайте та вчительці художньої школи Йоліті Ясінській, які й організували цей конкурс.

Всі конкурсанти отримали дипломи і подарунки від керівництва школи, гостей заходу - представників Сейму Литовської Республіки та волонтерів - Мілди Гоштаутайте з ГО "Memorabilis" та Романа Бережного з благодійної організації EU4Kherson. Гостей під час відкриття виставки привітав струнний оркестр під керівництвом Д. Рімкуте.

До Дня конституції України малюнки юних литовських художників відправлять до Херсона. Їх можна буде побачити в гуманітарних центрах, бомбосховищах та лікарнях міста.


Дякуємо литовським колегам з мерії Йонави та представникам Сейму, організаторам та юним художникам.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон