Херсонці цікавляться роботою печінки. Перші ознаки проблем з печінкою. Що роботи щоб печінка була здоровою.

Херсон, здоров'я, проблеми печінки, робота печінка, здорова печінка, біль в печінці

Розберемо з вами проблеми печінки. Які є перші ознаки, як запідозрити, що у вас є проблеми печінки. Але саме головне, що потрібно робити для того, щоб печінка була здорова.

Перше, ми повинні знати де знаходиться у нас печінка, бо часто люди плутають.

Печінка у нас знаходиться як основна частина в правому підрібір’і, але також і в лівому. Печінка – це один із найбільших органів нашого організму. І основна функція нашої печінки – це фільтраційна.

Тобто вона фільтрує венозну кров. Вона їй фактично проводить очистку. І далі ця кров вже поступає в легені, де збагачується киснем.

Ще однією з важливих функцій печінки є виділення жовчі. Тобто печінка кожен день у дорослої людини синтезує 1л або 1.2л жовчі. Ця жовч необхідна нам для того, щоб було розчеплення жирів, щоб була перистальтика кишківника, для того, щоб не було бродіння в кишечнику, щоб ми могли засвоїти жиророзчинні вітаміни ще для того, щоб ми могли нейтралізувати кислоту шлунка і для того, щоб могли активуватися ферменти підшлункової залози.

Тобто якщо жовч по якимось причинам не може відтікати, механічним причинам (наприклад, здавлені жовчні шляхи, або, наприклад, дуже роздутий кишківник) все це призводить до того, що ми будемо мати порушення всього шлункового кишкового тракту. Також наша печінка ще – це той орган, який найкраще регенерує. І якщо навіть залишиться одна сорокова доля печінки, то ви можете собі спокійно жити і відновитися, і ніяких проблем не буде виникати.

Такі захворювання, як гепатит, жировий гепатоз, як цироз – це що, вирок? Ні.

Давайте зараз з вами розберемо, що потрібно робити правильно і які помилки люди допускають.

Які ознаки порушення функції печінки?

· Поява червоного кольору родинок. - Це зниження дезінтоксикаційної функції печінки.Часто така ситуація виникає, коли, наприклад, люди інтенсивно чистять свій організм. Вони перенавантажують печінку, вони роблять це невірно, і після цього в них виникає величезна кількість родинок. Це говорить про те, що знизилася дезінтоксикаційна функція печінки.

· Збільшення печінки. - Капсула печінки розтягується, і в нас появляється біль у правому плечовому суглові. При цьому травми плеча не було. Як тільки капсула зменшилася, біль у плечі зникає.

· Коли ми бачимо на язику по боках відбитки зубів. - Зранку, коли людина просинається, там можуть бути відбитки зубів.

· Жовтий наліт на язику. - Це порушення витоки жовчої, також проблеми з печінкою. Він може бути як жовтим, так і зеленого кольору.

· Поява храпу. - Це не проблема носоглотки, а це проблема печінки, тому що вегетативна інверація печінки та носоглотки однакова, зокрема в даному м'якого підніміння. Дуже легко все це перевірюється. Наприклад, якщо людина випиває алкоголь і після цього починає хропіти, або, наприклад, вона хропить, відповідно, випиваючи алкоголь, храп посилюється.

Алкоголь токсично діє на печінку в дозі більше 1-1,5 г на кг ваги.

· Роздутий кишківник.- Це коли у нас постійно роздутий кишківник та запори.

Це також порушення витоку жовтчого і, звичайно, будуть виникати проблеми печінки.

· Порушення зору.

· Коли у нас клацає верхній щелепний суглоб без травми.- Це також порушення функції печінки.

· Поява пігментних п'ятен у скроневих зонах. - Це також порушення витоку жовчного і, звичайно, функції печінки.

· Поява шелушіння, почервоніння, висипання різного роду прищиків в зоні третього ока. – Це також порушення функції печінки.


Є, звичайно, інші методи, лабораторні, коли ми здаємо аналізи і дивимося, там у нас ми дивимося, це такий показник, як АЛТ – аланинаминотрансфераза і АСТ – аспартатаминотрансфераза.

Вони можуть бути підвищуватися і в 5, і в 6, і в 7 разів. І тут нічого критичного немає. Але є один дуже важливий показник – це ГГТ.

Ось якщо цей показник підвищується, якраз це говорить, що саме клітини печінки руйнуються. І тоді, звичайно, потрібно звертати увагу на те, щоб відновлювати функцію печінки.


Якими методами можна відновлювати функцію печінки.

Перше, з чого потрібно почати, це нормалізувати відток жовчі. Для цього використовується метод, який називається вісцеральна терапія.

Ви можете з допомогою цього методу відкрити сфінктер одді, зменшити тиск повітря в 12-й палій кішці, і це створить умови для того, щоб жовч відтікала.

По-друге , ви повинні вживати продукти, які стимулюють відток жовчі.

Що ж це за продукти? Це жирні, гострі, гіркі та кислі продукти. Саме на них виділяється жовч, й саме тоді не буде застою жовчі і саме тоді будуть профілюватися всі інші порушення, такі як взуття кишка, як запори і так далі.

Це звичайне сало. Це сало в дозі від 15 до 30 грам на протязі дня. Також можуть бути рослинні жири.

Це звичайна олія. Немає значення, яка це олія. Кукурудзина, чи це оливкова олія, чи це ляна олія.

Значення це ніякого немає. Просто потрібен жир. І ви цей жир можете трошки добавляти собі в салат чи десь в їжу.

Хтось може його вживати просто по чайній ложці. Це не має ніякого значення. Просто ви щоденно маєте цей продукт в невеликій дозі вживати, щоб вам було комфортно.


Що ж таке гострі продукти? Це фактично спеції. Тобто трошки добавляти спецій в їжу. І це буде також стимулювати відток жовча.

А якщо людина каже, у мене видалений жовчний міхур, ви додаєте рівно стільки, щоб вам було комфортно. Гостре повинно бути індивідуально для вас.

Дальше, гірка їжа. Що ж це таке за гірка їжа? У нас це калина, у нас це чорна редька. Тому ви спокійно можете також ці продукти вживати трошки, невеликої кількості.

І кисла їжа. Кисла їжа – це кисла капуста, це квашені яблука, це квашені помидори, квашені огірки. Небагато, потрошки кожен день, так, щоб вам було комфортно.

Якщо ви переїсте цих продуктів більше, це буде перестимуляція жовчного міхура, і, звичайно, у вас виникне понос. Щоб цього не було, ви вживаєте його в невеликій, комфортній для себе кількості. Що ще важливо? Звичайно, що ви ще можете вживати різного роду фітозбори, які, в основному, стимулюють відток жовчий.

Те ж саме росторопша, ліцетин, таурин, артишок. Всі ці засоби допомагають. Але треба пам'ятати, що їх потрібно вживати не зразу, а спочатку треба відкрити двері.

Тобто зняти набряк, зняти газову творення в кишківнику, для того, щоб не було порушення відтоку жовчого, а вже тільки потім вживати ці продукти.


Нормалізація емоційного стану – дуже важлива для роботи печінки.

Ще одним дуже важливим моментом, про який, в основному, всі забувають, це емоційний компонент. Адже ми, як цілісний організм, реагуємо на певне сприйняття світу.

В даному випадку печінка реагує на два моменти. Перший момент, який ми називаємо злість, агресія та неприємності на моїй території. Що це таке? Це постійні сварки, війна, скандали, щось робиться не так, як я хочу, хтось хоче в мене підсидіти, ось там, де я злюсь, там, де в мене викликає злість та агресія на щось.

Це буде призводити до змін печінки. Інший варіант – це коли відчуваю дефіцит. Є реальний дефіцит, коли в нас немає їжі, тобто голод.

Але в сучасному світі є віртуальний дефіцит. Це тоді, коли мені не вистачає уваги, це тоді, коли мені не вистачає папірців, наприклад, грошей. Тоді, коли я хочу купити автомобіль, а він, наприклад, стоїть дорожче, чим у мене є на сьогоднішню секунду, і я не можу його собі позволити.

Це і називається дефіцит. Тому коли ми не працюємо з емоціями на фізичному рівні, дуже теж складно досягнути результату. Можна багато їсти, багато пити, а все рівно зміни в печінці будуть залишатися.


Тому робота з емоціями є невід'ємною складовою оздоровлення печінки. І такі проблеми, як жировий гепатоз, теж саме гепатит, B, C, D і інші, теж саме ці розпечінки, якщо ви правильно, комплексно підходите на основі роботи з емоціями на фізичному рівні, будуть уходити.

Любі херсонці, будьте здорові. Бережіть себе.© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон