Фігурист з Херсона Кирило Марсак посів 4 місце на міжнародному турнірі в Естонії

Фігурист,Херсон,Кирило,Марсак,44 місце,турнір,Естонії
Український фігурист родом з Херсона Кирило Марсак завершив виступи на міжнародному турнірі Tallink Hotels Cup у столиці Естонії Таллінні.

Наш спортсмен увійшов до топ-3 після короткої програми, проте за підсумком двох прокатів фінішував четвертим.

Золото і срібло між собою розділили японські фігуристи Као Мура (242.95 балів) та Нодзому Йошіока (219.98). Бронзову нагороду здобув фінський фігурист Валттер Віртанен (208.98). В свою чергу показник Кирила скаладає (207.52)

За статистикою виступу Кирила можна побачити, що з семи обов'язкових елементів п'ять отримали додаткові бали від суддів. Також Кирилу вдалось блискуче виконати каскад із двох потрійних стрибків. Але вже у довільній програмі, де елементів значно більше, чотири були невдалі: стрибок у чотири оберти, каскад стрибків «потрійний лутц — потрійний тулуп», потрійних сальхов і наприкінці — комбіноване обертання. В підсумку 207,52 балів дозволили Кирилу посісти четверту сходинку.

Нагадаємо також, що з 26 лютого до 3 березня триватиме чемпіонат світу з фігурного катання серед юніорів, де Кирило Марсак представлятиме Україну.


ОСТАННІ НОВИНИ

ЖИТТЯ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон