Чому варто зупинити свій вибір на телевізорі Xiaomi

техніка, Xiaomi,  попит
Телевізори Xiaomi лідирують у продажу

Техніка Xiaomi користується попитом не тільки на китайському ринку, але і на вітчизняному. Серед основних причин виділяють такі, як:
  • фінансова доступність;
  • високі функціональні характеристики.
Сучасні телевізори Xiaomi вважаються одними з найпопулярніших, тому варто звернути увагу на відмінності між різними версіями мультимедійних пристроїв.

Широкий вибір телевізорів XIAOMI представлено в інтернет-магазині foxtrot.com.ua

Особливості телевізорів Xiaomi

Пристрої працюють швидко, вони доповнені:
  • модулем Wi-Fi;
  • опцією Smart TV і 2–3;
  • USB-роз’ємами.
Вбудовані відеопрогравачі дозволяють запускати відео різних форматів, а завдяки Dolby Audio створюються умови для отримання глибокого і об’ємного звуку. Багато 50-дюймових моделей середнього класу мають чотирьохядерний процесор з 2 ГБ оперативної і 8 ГБ флеш-пам’яті. До преміальних продуктів відносяться варіанти з діагоналлю в 55 дюймів і більше, причому багато з них доповнено технологією динамічного освітлення, що дозволяє отримати максимально реалістичну картинку.

В актуальних лінійках від Xiaomi представлено телевізори з екранами розміром від 32 до 65 дюймів. Усі вони мають IPS-матриці або LG, або Samsung. На якість відображення впливає і роздільна здатність екрана (найчастіше 3840 × 2160 пікселів або ж Full HD). Кут огляду практично всіх моделей становить 178 °. LED-підсвітка вважається приємним бонусом, який трапляється доволі часто. Завдяки вмонтованому модулю Bluetooth 4.0 LE дозволяється використовувати пульт, не спрямовуючи його на телевізор.

До техніки Xiaomi можна підключити:
  • мишку;
  • клавіатуру;
  • акустичну систему;
  • смартфон.
Нерідко можна навіть транслювати відео з телефону безпосередньо на телевізор. У тому випадку, якщо пульт загубився в квартирі, можна скористатися сенсорною панеллю та активізувати звук в пристосуванні, завдяки якому знайти цей пульт буде просто. Чималої уваги заслуговує інтерфейс PatchWall, що відображає тільки ту інформацію, яка цікава користувачеві. Особливість дозволяє шукати фільми та інший контент за допомогою голосового пошуку (необхідно тільки назвати ім’я актора або назву кіно).

Що потрібно зробити перед купівлею

Перш ніж купувати телевізор Xiaomi, варто ознайомитися з рейтингом хороших моделей, проаналізувати потреби, вивчити ціни, огляди та відгуки. В інтернет-магазині foxtrot.com.ua не тільки представлено корисну інформацію, а й описано вигідні умови покупки та оформлення кредиту в разі необхідності.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон