Як вибрати чоловічі кросівки

кросівки, вибір, мегаспорт
Серед такого популярного виду чоловічого взуття, як кросівки можна знайти як цілком елегантні моделі для офісу, так і більш практичні варіанти для прогулянок, походів в супермаркет та інших неформальних ситуацій.

Широкий діапазон цін, стилів, кольорів, якості матеріалу; функціональність та різноманітність брендів вимагають грамотного підходу до вибору кросівок. Тому перед купівлею потрібно обміркувати основні параметри майбутньої покупки, що дозволить уникнути розчарування від придбаної речі.

Купити чоловічі кросівки можна в інтернет-магазині megasport.ua, де ви знайдете широкий вибір брендового чоловічого взуття.

А наступні п’ять порад дадуть відповідь на питання, як правильно вибрати кросівки.

Мета купівлі

Якщо правильно визначити, для чого ви будете використовувати взуття, то це допоможе не тільки уникнути травм, але і дозволить довше його носити. Те ж саме відноситься до вибору зимових і будь-яких інших видів чоловічих кросівок.

Матеріал

Основа ефективності використання, надійності та довговічності будь-якого взуття, включно з кросівками, це якість матеріалу. Кожен виробник намагається застосовувати власні унікальні розробки, щоб зробити кросівки максимально комфортними.

Розрізняють три основні елементи кросівок:
  • підошва;
  • внутрішня частина;
  • верхня частина.
Залежно від поверхні, на якій буде використовуватися взуття, підошва складається з різних типів гуми з додаванням домішок, що регулюють її твердість, цілісність та міцність.

Середню підошву або внутрішню частину кросівок по праву називають «серцем» цього виду взуття, оскільки вони забезпечують власнику зручність і захист. У дорогих та якісних кросівках у середній підошві використовується спеціальний матеріал з поліуретану. Іноді додаються домішки гуми й пінних гранул. Верхня частина кросівок виготовляється з натуральної або синтетичної шкіри. Причому, на відміну від багатьох інших видів чоловічого взуття, синтетична шкіра на кросівках зовсім не означає погану якість, а, скоріше, навпаки.

Колір

Правильний вибір кольору для майбутніх кросівок — це одна з основ чоловічого стилю і свідчення гарного смаку. А цей вид взуття пропонує максимально широкий асортимент кольорового оформлення, що дає можливість підібрати кросівки під будь-який образ, стиль; колір волосся, очей і навіть настрій.

Бренд

Варто звернути увагу на престижні бренди чоловічих кросівок, які протягом багатьох років утримують верхні позиції всіляких рейтингів, що відбивається на обсягах продажів.

Найбільш відомими є такі бренди чоловічих кросівок, як:
  • Nike;
  • Adidas;
  • Reebok;
  • Puma;
  • New Balance.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів