Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch — вибір розумних людей

Samsung Galaxy Watch, годинник преміум-класу
Samsung Galaxy Watch 42 mm Black виглядає як класичний аналоговий годинник преміум-класу. Для активації його інтелектуальних функцій достатньо одного дотику. За одну мить він стане вашим багатофункціональним особистим помічником: супутником під час тренувань, контролером графіка дня, супровідником у подорожах. Galaxy Watch 42 mm виходить далеко за рамки смарт-годинника, будучи надзвичайно міцним пристроєм, і в той же час вишуканим та елегантним.

Режим Always On («постійно увімкнено»)

Завдяки матриці Super AMOLED, усі сповіщення дуже чіткі та розбірливі, незалежно від часу доби та яскравості світла. Досить буде одного погляду на дисплей, щоб перевірити сповіщення, погоду та безліч іншої інформації. Тому вам не доведеться активувати екран чи натискати кнопки.

Більший термін служби акумулятора

Акумулятор Galaxy Watch 42 mm Black вражає своєю довговічністю, дозволяючи обробляти дзвінки та користуватися розумними функціями протягом багатьох годин. Наприкінці дня просто покладіть годинник на індукційний зарядний пристрій. Бездротова зарядка розпочнеться автоматично.

Незамінний при тренуваннях

Цей розумний годинник готовий до найскладніших дій. Він має водостійкість до 5 атм та міцність військового класу. Навіть якщо вас зненацька застане дощ, ви все одно можете залишатися активним. Завдяки багатому набору функцій, годинник щосекунди моніторить та фіксує стан вашого здоров’я, відстежуючи пульс та калорії. Galaxy Watch може контролювати 6 занять, 39 видів вправ і визначає, коли треба перемикатись з однієї на іншу.

Ідеально підходить для офісу

Samsung Galaxy Watch 42 mm — ваш особистий помічник, який знає ваш щоденний графік і нагадує про важливі справи. Як тільки ви прокинетесь, він повідомить про заплановані зустрічі та представить прогноз погоди. Увечері, перед тим, як лягти спати, ви отримаєте повний набір даних про своє здоров’я та результати фізичних вправ. Крім того, до цього годинника передбачено величезну кількість додатків, серед яких ви напевно знайдете щось і для себе.

Допоможе під час подорожі

Samsung Galaxy Watch 42 mm Black — ідеальний супутник у подорожі. Він має вбудований GPS, який покаже вам ваше точне місце розташування та прокладе маршрут до пункту призначення. Якщо так трапилося, що ви збилися зі стежки — висотомір і барометр можуть надати цінну інформацію.

Специфікація
  • Тип дисплея: Corning Gorilla Glass DX +, кольоровий, sAMOLED;
  • Водостійкість: до 50 метрів, ступінь захисту IP68;
  • Датчики: акселерометр, барометр, датчик світла, монітор серцевого ритму, альтиметр, гіроскоп;
  • Підключення: Bluetooth 4.2, NFC, Wi-Fi 802.11b/g/n.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів