Магнітола 2 DIN та її можливості

магнітола, модель 2 DIN, як вибрати
Штатні магнітоли в авто з часом застарівають. Щоб користуватися всіма можливостями електроніки, потрібно купити автомагнітолу сучасного зразка.

Найкращим варіантом стане модель 2 DIN. Крім збільшених розмірів, вона дозволяє:
  • зорієнтуватися на незнайомій місцевості завдяки вбудованому GPS-датчику;
  • припаркувати автомобіль за допомогою задньої камери (екран пристрою працює як дзеркало);
  • переглядати відео та телевізійні трансляції;
  • поговорити по телефону та багато іншого.
Це далеко не повний перелік можливостей. Найсучасніші моделі інтегруються в роботу бортового комп’ютера, запам’ятовують встановлені режими.

Який вибрати екран?

Сучасні моделі можуть мати різний розмір екрану. В залежності від моделі та функціональності пристрою діагональ екрану може складати від 5 до 9 дюймів. Якщо магнітола має небагато функцій, то вистачить невеликого дисплею. На екрані транслюється номер треку, налаштування еквалайзера або частота радіохвилі.

Якщо ж серед функцій є GPS або магнітола використовується як заднє дзеркало, то краще вибрати модель з більшим дисплеєм. На великому дисплеї набагато зручніше відслідковувати маршрут руху.

Інші важливі параметри

Сучасні магнітоли 2 DIN – складні електронні системи, які мають власну ОС. Частіше за все використовується найбільш популярна оболонка – Андроїд. Вона дозволяє користуватися всіма режимами так, як на смартфоні.

Технічні параметри також важливі, а саме: кількість оперативної пам’яті, тип процесора. Чим вищі ці показники, тим швидше обладнання реагує на команди. Деякі моделі не підтримують ОС Андроїд, тому користуватися ними менш зручно.

Один із ключових параметрів вибору – виробник автомагнітоли. Тільки надійний бренд може гарантувати високу чіткість зображення та достатню яскравість дисплею, швидкодію та відтворення популярних відеоформатів. Вибираючи занадто дешеву модель, можна придбати пристрій з обмеженим функціоналом. Тому звертати увагу слід на 2 DIN магнітоли з середнього цінового діапазону.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон