Цікаві книги-детективи

книги, детективи, різновиди
Книги незамінні в житті кожної людини, це відмінний спосіб наповнити себе новими знаннями, познайомитися з іншими культурами, країнами.

Головне, це відмінний спосіб розслабитися і відпочити. "Книги детективы" настільки зачаровують своїми сюжетами, що дозволяє відволіктися від щоденних турбот.

Кращі автори детективів

Багато хто віддає перевагу книгам-детективам, адже це відмінний шанс стежити за сюжетом. Цікаві книги детективи настільки захоплять вас, щоб ви забудете про свої проблеми і будете стежити за перипетіями, які трапляються з героями. На сайті представлені детективи, які ви можете купити за доступною вартості. Деякі з книг давно відомі, вони написані світовими авторами детективів.

Не секрет, що найвідомішими письменниками в жанрі детектива є Агата Крісті, Конан Дойл, Едгар По і інші зарубіжні письменники, які стали прикладом для сучасних авторів. На сьогодні також можна знайти безліч російських авторів, які давно вразили своїми книгами. Це Олександра Марініна, Тетяна Полякова, Дар'я Донцова і багато інших. Також в жанрі детективів працює Борис Акунін. Однак варто розрізняти детективи, вони також мають кілька підвидів, які можна знайти на https://bookssecondlife.com.ua/.

Різновиди книг-детективів

Перш за все, це класичний детектив, тобто тут неодмінно присутні саме слідчий, який веде розслідування. Основоположником цього жанру є Агата Крісті. Серед сучасників можна виділити Гілліана Флінна, фінського письменника Ю. Несбе. Окрему категорію становить іронічний детектив, саме в цьому жанрі працює багато вітчизняних письменниць, таких, як Дар'я Донцова, Татьаяна Полякова, Тетяна Ларіна та інші письменниці.

Також можна знайти історичні детективи, в цьому випадку дія книги відбувається в минулому. Також виділяють шпигунські детективи, наприклад, це цикл творів про Джеймса Бонда, містичні детективи, якщо тут замішані якісь надприродні сили. Окремо представлені психологічні детективи, головною відмінністю даного жанру є вбивство з особистих мотивів, і глибокий аналіз психології злочинця. Часто такі книги пишуться від імені самого злочинця.

У чому популярність детективів

Популярність даного жанру забезпечується тим, що тут обов'язково є загадка. Багато людей бажають дізнатися, хто ж насправді є злочинцем, вбивцею, злодієм, і при цьому читачам подобається разом зі слідчим знаходити нові докази, і визначати, хто ж з підозрюваних може стати справжнім злочинцем. Часто буває так, що головний підозрюваний не виявляється вбивцею, а всього лише є жертвою певних обставин. Часто детектив - це і перестрілки, і погоні, також це можуть бути чисто розумові дії детектива, який визначає хто ж є злочинцем.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів