iPhone 12: особливості

iPhone 12, хіт, Apple
iPhone 12 стане безсумнівним хітом, адже саме цей пристрій вважається першим в трирічному циклі поновлення вигляду моделей смартфонів компанії Apple (прийнято вважати, що компанія повністю оновлює дизайн iPhone раз на три роки).

Смартфон помітно відрізняється від попередника, заклавши основу нового дизайну культового продукту. iPhone 12 PRO - перевершив своїх попередників по функціональності та багатьом іншим ознакам.

Основні зміни торкнулися форми корпусу. Сполучна рамка більше не округла, в ній виявилися прямі кути. Таке дизайнерське рішення зробило нові смартфони схожими на що стали вже легендарними iPhone 4. Прямокутні бічні грані у iPhone 12 також нагадують межі планшетів iPad Pro останніх поколінь. Варто відзначити, що після появи iPad Pro в 2018 році з новим дизайном багато припустили про появу аналогічних заходів і в iPhone. Так і сталося.

У виробництві iPhone 12 і Apple iPhone 12 MINI використовується високоміцний легкий корпус з алюмінію, що застосовується в аерокосмічній галузі. Крім того новинки отримали нове скляне покриття дисплея з підвищеною міцністю, назване «Ceramic Shield» (докладніше нижче).

Чим відрізняється iPhone 12 mini від iPhone 12? За великим рахунком тільки розміром - iPhone 12 mini є зменшеною копією iPhone 12.

iPhone 12 mini є ідеальним смартфоном для управління однією рукою

Задня частина корпусу виконана зі скла. Обидва смартфони оснащені системою з двох камер - надширококутної і ширококутної. У 2020 році Apple вирішила зберегти роз'єм Lightning в якості інтерфейсу для зарядки і передачі даних.

Нарешті Apple відмовилася від рідкокристалічних екранів в своїх смартфонах. Всі осінні iPhone 2020 року одержали OLED-дисплей. Компанія називає його - Super Retina XDR OLED.

Нагадаємо, що в LCD-дисплеях використовується одночасна підсвічування всіх пікселів, тоді як на OLED-дисплеї кожен піксель світиться окремо.

Тому на останньому легко досягнути справжнього чорного кольору - просто повністю вимкнути частину пікселів, відповідних розташуванню чорного відтінку на екрані. Новий дисплей дозволяє домогтися яскравості до 1200 кд/м² (для перегляду HDR-контенту) з контрастністю 2 000 000: 1. Текст, зображення та відео виглядають більш виразно, чітко і реалістичніше, ніж на рідкокристалічному екрані iPhone 11. Для порівняння, контрастність дисплея iPhone 11 становить 1400:1.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів