Андрій Євстратов побажав усім миру, злагоди та взаємопорозуміння

Голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов привітав жителів району з Днем Великої Перемоги:

- Вітаю зі святом Великої Перемоги! Приємно, що сьогодні з самого ранку до Братської могили воїнів-визволителів від німецько-фашистських загарбників у парку ім. Тараса Шевченка йде багато людей.

Ми з родиною також були в їх числі. Поклали квіти та вшанували Хвилиною мовчання тих, хто задля нашого світлого майбутнього поклав свої життя. Згадали тих, хто в післявоєнні роки потом і кров'ю відбудовував зруйновану країну.

Вічна і світла пам'ять героям! Міцного здоров'я живим ветеранам і тим, хто власними очима бачив війну і сьогодні живе поряд з нами. Всім нам миру, злагоди та взаємопорозуміння! З Перемогою!, - привітав Андрій ЄВСТРАТОВ.