Голова Олешківської райради привітав медичних сестер
Голова Олешківської районної ради Павло Потоцький привітав медичних сестер з їх професійним святом.
Щорічно, 12 травня, світова медична громадськість відзначає Міжнародний День медичної сестри. Щиро привітав сестер милосердя з їх професійним святом голова Олешківської районної ради Павло Потоцький, а найкращих нагородив Почесними грамотами.
На даний час в закладах охорони здоров'я Олешківської районної ради працює 261 медична сестра – перші помічники лікаря, адже саме вони виконують усі необхідні лікарські процедури на амбулаторному прийомі, в стаціонарних відділеннях лікувальних установ, школах.
Від їх праці, їх душевної доброти, справжнього гуманізму та професіоналізму багато в чому залежить якість надання медичної допомоги хворим та збереження їх здоров'я.
За матеріалами Олешківської районної ради