В Олешківській райраді вручили цінний подарунок
Сьогодні, 3 травня, за дорученням начальника обласної служби, начальником районної служби Олешківського ГУДСНС у Херсонській області Сергієм Іванчою,за вагомий внесок та підтримку цивільного захисту, голові Олешківської районної ради Павлу Потоцькому був вручений цінний подарунок – іменний годинник.
Павло Борисович подякував рятувальникам за їх нелегку роботу і зазначив, що ця нагорода не тільки голові районної ради, а й усьому депутатському корпусу Олешківської районної ради.
За матеріалами Олешківської районної ради