Нам знову не пощастило з безвізовим режимом?
Як відомо завтра, 15 грудня, Європарламент спробує затвердити механізм щодо «припинення безвізового режиму» (питання, яке начебто вже узгоджено, але не факт, що його буде проголосовано).
Якщо рішення буде насправді прийнято, то це відкриє шлях «візової лібералізації», як для Грузії так і для України.
Але, це стане можливо лише за однієї умови: Нідерланди голосуватимуть – «за». Якщо таке станеться, то тоді 1 лютого наступного року до голосування візьметься вже Рада ЄС.
Чи вдасться Україні бодай у наступному році заполучити довгоочікуваний і обіцяний Президентом України «безвіз»?
Якщо рішення буде насправді прийнято, то це відкриє шлях «візової лібералізації», як для Грузії так і для України.
Але, це стане можливо лише за однієї умови: Нідерланди голосуватимуть – «за». Якщо таке станеться, то тоді 1 лютого наступного року до голосування візьметься вже Рада ЄС.
Чи вдасться Україні бодай у наступному році заполучити довгоочікуваний і обіцяний Президентом України «безвіз»?
Завтра стане зрозуміло... Хоча, треба відзначити, що у разі якщо Нідерланди завтра скажуть «ні», то «ховати» будемо не тільки питання «безвізу».
Сергій ОСОЛОДКІН
P.S. Під великим питанням опиниться сама Угода про асоціацію між ЄС і Україною. Втім про це окремо, у найближчий час на сайті «Херсонці», у моєму блозі, у матеріалі «Що таке не щастить, і як із ним боротися?»...