Мешканців Нової Каховки ошукують продавці квасу
З метою задоволення потреб споживачів у зручному придбанні прохолоджуючих напоїв виконавчий комітет Новокаховської міської ради надає підприємцям дозволи на тимчасове сезонне використання території міста для розміщення торговельних діжок з квасом. Але з початком літнього сезону до виконкому стали надходити неодноразові скарги від пильних громадян про невідповідність об'єму квасу, який реалізується у торгових точках, інформації про об'єм, який зазначено на разовому посуді, в якому продається квас.
Так, разовий стакан об'ємом 180 мл фактично вміщує 160 мл квасу, стакан об'ємом 500 мл вміщує 460 мл квасу. Таким чином, споживачі вводяться в оману, сплачуючи за напій, якого вони не доотримують, - повідомляє "Нова Каховка онлайн"
Виконавчий комітет міської ради попередив суб'єктів господарювання, яким надані дозволи на розміщення квасних діжок по торгівлі квасом, про необхідність вжиття невідкладних заходів щодо приведення прейскурантів цін на квас у відповідність з фактичним обсягом напою, що реалізується споживачам.
Тому, шановні мешканці, будьте пильними та не давайте себе ошукати. Перевіряйте відповідність ціни на квас на прейскуранті та об'єму разового посуду, в якому він продається.