Херсонські спортсмени здобули нагороди на чемпіонаті України з бойових мистецтв ICO

Вихованці ДЮСШ «Україна» Херсонської міської ради успішно виступили на Чемпіонаті України з бойових мистецтв ICO, виборовши низку призових місць.

Попри складні умови воєнного часу, юні спортсмени продовжують наполегливо тренуватися та гідно представляють Херсон на всеукраїнському рівні.

За підсумками змагань спортсмени з Херсона посіли призові місця. Перше місце вибороли Євангеліна Дуднік та Ярослав Штумбенко. Друге місце здобули Ерік Смиченко, Єгор Лало та Мирослав Огриза. Третє місце посіли Руслан Прокопенко, Ярослав Свентух та Назар Крутенко.

У міській раді привітали спортсменів і тренерів із високими результатами, відзначивши їхню наполегливість, дисципліну та щоденну працю.

Херсонці побажали спортсменам, нових перемог і подальшого спортивного зростання.