Юна тенісистка з Херсона стала чемпіонкою України
Херсонська спортсменка Марія Бєлєнька успішно виступила на Чемпіонаті України з тенісу, що проходив у Києві.
Вихованка дитячо-юнацької спортивної школи «Україна» Херсонської міської ради та учениця загальноосвітньої школи №55 здобула золоту нагороду у парному розряді серед дівчат віком до 14 років. У турнірі вона виступала в парі з тенісисткою з Луцька.
Крім перемоги в парному розряді, Марія також виборола бронзову медаль в одиночній категорії.
Успішний виступ юної херсонки на національній першості став вагомим спортивним досягненням та підтвердив її високий рівень підготовки.