На Херсонщині через російські обстріли загинули троє людей, ще 18 отримали поранення

Минулої доби, 24 червня, російські війська продовжили масовані атаки на Херсонщину, застосовуючи артилерію, міномети, безпілотники різних типів та ракети. Внаслідок обстрілів загинули троє людей, ще 18 дістали поранення.

Одним із найтрагічніших епізодів став ракетний удар по Високопільській громаді, де працювали фахівці міжнародної гуманітарної організації. На місці загинув 25-річний спеціаліст із розмінування, ще шестеро його колег зазнали поранень. Згодом один із постраждалих помер у лікарні.

Також російські військові атакували ударними безпілотниками типу «Шахед/Гербера» житлові квартали мікрорайонів «Таврійський» та «Північний» у Херсоні. Внаслідок влучань поранення отримали шестеро мирних жителів.

У мікрорайоні «Таврійський» окупанти спрямували FPV-дрон на службовий автомобіль Управління патрульної поліції, екіпаж якого прибув на виклик. Унаслідок атаки загинув поліцейський із Тернопільщини, ще двоє його колег із Херсона дістали поранення.