На Херсонщині росіяни атакували "швидку": поранено двох медиків
У Білозерській громаді Херсонської області російські війська атакували автомобіль швидкої допомоги, який прямував на виклик. За повідомленням Херсонської обласної військової адміністрації, ворог скинув вибухівку з безпілотника.
У результаті атаки постраждали двоє медичних працівників. У них діагностовано вибухові та черепно-мозкові травми, а також контузії. Обох поранених госпіталізували.