У Херсоні окупанти вбили жінку

Учора внаслідок ворожого обстрілу селища Кіндійка Херсонського району загинула 55-річна жінка. Вона отримала вибухову травму, несумісну з життям.

Співробітники поліції доставили тіло загиблої до Херсонського обласного бюро судово-медичної експертизи.

Військові злочини окупантів не припиняються.

Херсонці, бережіть себе!