Ще десятеро наших діток повернулись додому
На підконтрольну Україні територію вдалося повернути ще десятеро наших діток. Вони разом зі своїми батьками та піклувальниками проживали на тимчасово окупованій Херсонщині. На щастя, нині дітлахи вже на вільній землі. Це - сім хлопчиків і троє дівчаток. Найменшій дитині 3 роки, найстаршій - 16. Повернення дітей — завжди складний процес, зокрема й емоційно. Перетнувши український кордон, наші хлопчики та дівчатка одразу отримали необхідну психологічну та медичну допомогу.
Над цим поверненням працювала команда благодійної організації “Save Ukraine”. Дякуємо , що все більше наших дітей у безпеці.Тільки з початку 2024 року на підконтрольну Україні територію вдалось повернути 202 дитини із Херсонської області.