У Херсоні вдарили одразу по двох лікарнях

Близько 10.30 російські окупаційні війська завдали кілька потужних ударів по середмістю Херсона.

Під ударами російських військ опинилися одразу два медичні заклади у центральній частині Херсона. Внаслідок “прильотів” будівлі зазнали руйнувань. Зокрема, пошкоджено дахи, стіни, а також повибивало шибки.

Незначні поранення склом дістали два медпрацівники. - повідомляє Херсонська ОВА