У Високопільській громаді на російській вибухівці підірвався аграрій

У полі, що поблизу села Архангельське, що на Херсонщині на російській вибухівці підірвався аграрій.

27-річний чоловік обробляв поле, коли наїхав на протипіхотну міну, залишену окупантами.

Внаслідок детонації він отримав вибухову травму, струс головного мозку, забій коліна, лопатки та голови.

Потерпілого доставили до лікарні для надання медичної допомоги. - повідомляє Херсонська ОВА

Нагадуємо, що безпечно можна працювати можна лише на землях, котрі обстежили сапери! У разі виявлення вибухівки, негайно зверніться до рятувальників або правоохоронців!