Російські війська обстріляли Білозерку

Ввечері 20 травня російська армія атакувала Білозерку Херсонського району.


Під ворожий удар потрапили двоє людей - 74-річний чоловік та жінка, 64 років.


В обох мінно-вибухові травми. Потерпілих шпиталізували.

Нині медики їх дообстежують. - повідомляє Херсонська ОВА