На Херсонщині організатор наркопритону сяде за грати

Прокуратурою Херсонщини доведено, що зловмисниця - мешканка Білозерки налагодила збут особливо небезпечного наркотичного засобу (опію ацетильованого) наркозалежним громадянам.

Більше того, слідством встановлено, що у своєму домоволодінні жінка виробляла, зберігала наркотик та організувала місце для його вживання.

За підтримання публічного обвинувачення Херсонської обласної прокуратури судом визнано винною 50–річну мешканку смт Білозерка у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 307 та ч. 1 ст. 317 КК України.

Білозерський районний суд, заслухавши сторони, погодився з позицією прокурора та засудив жінку до 6 років позбавлення волі з конфіскацією особистого майна.

Пресслужба Херсонської обласної прокуратури